POBYTY REHABILITACYJNE PO UDARZE MÓZGU

Pobyty rehabilitacyjne dla osób po udarze mózgu

Pakiet 5-dniowego pobytu rehabilitacyjnego dla pacjentów po udarze mózgu, prowadzonego przez specjalistów:

· dr n. med. Magdalenę Boczarską-Jedynak – specjalistę neurologa, lekarza medycyny bólu
· mgr Magdalenę Bednar – specjalistę fizjoterapeutę
· dr n. med. Bartłomieja Czechowicza – specjalistę fizjoterapeutę
· mgr Małgorzatę Bujak – neuropsychologa, neurologopedę

Terapia odbywa się w w dziale Rehabilitacji, Terapii Cyfrowej i Wirtualnej VR Instytutu Zdrowia dr Boczarska-Jedynak w Oświęcimiu.

W ramach pobytu oferujemy Państwu indywidualnie dobraną:

· wysokospecjalistyczną rehabilitację ruchową ukierunkowaną na redukcję napięcia mięśniowego, poprawę ogólnej sprawności ruchowej, poprawę chodu, równowagi i koordynacji, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
· konsultację i opiekę dr Boczarskiej-Jedynak – doświadczonego neurologa
· konsultację i terapię neurologopedyczną
· ocenę i terapię neuropsychologiczną.

W cenie turnusu rehabilitacyjnego oferujemy zakwaterowanie w bliskim sąsiedztwie Instytutu Zdrowia

Wyżywienie – we własnym zakresie (w apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia).  Istnieje możliwość wykupienia posiłków w sąsiedniej restauracji hotelowej.

Cena 5-dniowego turnusu rehabilitacyjnego wraz z noclegami jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości godzin rehabilitacji.

Przy skorzystaniu z minimum czyli 12 godzin rehabilitacji w czasie trwania turnusu rehabilitacyjnego cena wynosi 2800 zł, przy wykorzystaniu 24 godzin rehabilitacji (średnio 4h dziennie) cena specjalna turnusu rehabilitacyjnego to 3990 zł.

W przypadku dłuższych pobytów oraz dodatkowych potrzeb rehabilitacyjnych Pacjenta – koszt turnusu rehabilitacyjnego oraz zakres zajęć są dopasowywane indywidualnie.

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami na terenie Oświęcimia i okolic tak, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – odpocząć, zwiedzić okolicę, a przede wszystkim poprawić swoją sprawność.

https://instytutboczarska.pl/oswiecim/

Więcej informacji pod nr telefonu: 792 77 76 88

nordic walking terapia w chorobie parkinsona terapia w chorobie parkinsona terapia w chorobie parkinsona terapia w chorobie parkinsona

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski