POBYTY REHABILITACYJNE DLA OSÓB Z CHOROBAMI SERCA I PO ZABIEGACH KARDIOLOGICZNYCH

Pobyty rehabilitacyjne dla osób z chorobami serca i po zabiegach kardiologicznych

Pakiet 5-dniowego pobytu rehabilitacyjnego dla pacjentów z chorobami serca oraz po zabiegach kardiologicznych, prowadzonego przez specjalistów z zakresu neurologii i kardiologii oraz specjalistów fizykoterapii i dietetyki.

Terapia odbywa się w Klinice Rehabilitacji, Terapii Cyfrowej i Wirtualnej VR Instytutu Zdrowia dr Boczarska-Jedynak w Oświęcimiu.

W ramach pobytu oferujemy Państwu indywidualnie dobraną:

· wysokospecjalistyczną rehabilitację ruchową ukierunkowaną na redukcję napięcia mięśniowego, poprawę ogólnej sprawności ruchowej, poprawę chodu, równowagi i koordynacji, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
· konsultację  oraz opiekę neurologiczną
· konsultację kardiologiczną
· ocenę dietetyczną.

W cenie turnusu rehabilitacyjnego oferujemy zakwaterowanie (4 noclegi) zakwaterowanie w bliskim sąsiedztwie Instytutu Zdrowia

Wyżywienie – we własnym zakresie (w apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia).  Istnieje możliwość wykupienia posiłków w sąsiedniej restauracji hotelowej.

Cena 5-dniowego pobytu rehabilitacyjnego wraz z noclegami jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości godzin rehabilitacji.

Przy skorzystaniu z minimum czyli 12 godzin rehabilitacji w czasie trwania turnusu rehabilitacyjnego cena wynosi 2800 zł, przy wykorzystaniu 24 godzin rehabilitacji (średnio 4h dziennie) cena specjalna turnusu rehabilitacyjnego to 3990 zł.

W przypadku dłuższych pobytów oraz dodatkowych potrzeb rehabilitacyjnych Pacjenta – koszt turnusu rehabilitacyjnego oraz zakres zajęć są dopasowywane indywidualnie.

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami na terenie Oświęcimia i okolic tak, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – odpocząć, zwiedzić okolicę, a przede wszystkim poprawić swoją sprawność.

https://instytutboczarska.pl/oswiecim/

Więcej informacji pod nr telefonu: 792 77 76 88

nordic walking terapia w chorobie parkinsona terapia w chorobie parkinsona terapia w chorobie parkinsona terapia w chorobie parkinsona

 

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski