LEK NA ZMARSZCZKI

Usuwanie zmarszczek

Lek rozluźniający mięśnie, podawany w formie wstrzyknięć, stosowany jest w różnego typu terapiach od pond 25 lat. Pierwotnie wykorzystywano go w okulistyce do leczenia pacjentów z zezem, następnie w neurologii . Dziś jest napopularniejszą, bezpieczną i skuteczną metodą relaksacji zmarszczek mimicznych. Preparat uzyskał akceptację FDA, stając się w 2002 roku certyfikowanym preparatem do korekcji zmarszczek.

Lek jest to oczyszczonym białkiem wytwarzanym naturalnie przez bakterie szczepu Clostridium. Na pewien czas  blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe czyli właśnie relaksuje mięśnie mimiczne, które przestają się kurczyć i znikają zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki.

Sam zabieg trwa ok. 20 min. Efekt zauważymy po już po ok.2 tygodniach a będziemy się nim cieszyć przez kolejne trzy do sześciu miesięcy.

 

 

 

Czytaj więcej...

 

 

 

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski