SCULPTRA – NOWOŚĆ W NASZEJ KLINICE

Sculptra – od dawna wyczekiwany produkt ponownie zawitał do Polski i od razu znów znalazł się w ofercie naszej kliniki 😍🥰
Sculptra to jeden z najbardziej efektywnych biostymulatorów i jeden z najbardziej lubianych zabiegów w medycynie estetycznej, zawierający kwas polimlekowy.
Działanie Sculptry polega na stymulacji produkcji kolagenu oraz naturalnej regeneracji i odbudowie objętości tkanek, liftingu i tworzeniu naturalnego rusztowania.
W efekcie widocznie poprawia się jakość skóry, powraca utracona objętość a opadające partie twarzy unoszą się.
Sculptra służy do kompleksowego usuwania objawów starzenia się skóry, takich jak wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i zmarszczki.
Preparat Sculptra jest stosowany do powiększania objętości skóry i tkanki podskórnej, szczególnie do wypełniania zagłębień skóry, bruzd, zmarszczek, fałdów skórnych, blizn, poprawy wyglądu okolicy wokół oczu oraz przy objawach starzenia się skóry.
Może być również stosowany do korekcji znacznych braków objętości skóry w przypadku zaniku tkanki tłuszczowej (lipoatrofia).
Sculptra daje najtrwalsze efekty spośród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. W badaniu klinicznym stwierdzono, że przyrost grubości skóry mierzony od stanu wyjściowego utrzymuje się nawet 2 – 3 lata.
Więcej o zabiegu przeczytacie na naszej stronie internetowej:
Zapraszamy!
📞794 07 07 01
📞792 04 04 05

 

 

 

 

 

 

 

KOLEJNE NOWOŚCI

KOLEJNE NOWOŚCI

Kolejna nowość w naszej klinice – Juvelook Czym jest produkt Juvelook? Juvelook to jeden z najbardziej efektywnych stymulatorów produkcji kolagenu ...
Czytaj Dalej
NOWE PRODUKTY

NOWE PRODUKTY

W Nowym Roku przygotowaliśmy dla Was kilka nowości zabiegowych 😍. Zaczynamy od nowego stymulatora tkankowego – preparatu Lenisna 🔥 Czym ...
Czytaj Dalej
NOWY ROK

NOWY ROK

Życzymy Wam wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku! Niech spełniają się Wasze marzenia! Widzimy się już w poniedziałek - do ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski