SCULPTRA – NOWOŚĆ W NASZEJ KLINICE

Sculptra – od dawna wyczekiwany produkt ponownie zawitał do Polski i od razu znów znalazł się w ofercie naszej kliniki 😍🥰
Sculptra to jeden z najbardziej efektywnych biostymulatorów i jeden z najbardziej lubianych zabiegów w medycynie estetycznej, zawierający kwas polimlekowy.
Działanie Sculptry polega na stymulacji produkcji kolagenu oraz naturalnej regeneracji i odbudowie objętości tkanek, liftingu i tworzeniu naturalnego rusztowania.
W efekcie widocznie poprawia się jakość skóry, powraca utracona objętość a opadające partie twarzy unoszą się.
Sculptra służy do kompleksowego usuwania objawów starzenia się skóry, takich jak wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i zmarszczki.
Preparat Sculptra jest stosowany do powiększania objętości skóry i tkanki podskórnej, szczególnie do wypełniania zagłębień skóry, bruzd, zmarszczek, fałdów skórnych, blizn, poprawy wyglądu okolicy wokół oczu oraz przy objawach starzenia się skóry.
Może być również stosowany do korekcji znacznych braków objętości skóry w przypadku zaniku tkanki tłuszczowej (lipoatrofia).
Sculptra daje najtrwalsze efekty spośród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. W badaniu klinicznym stwierdzono, że przyrost grubości skóry mierzony od stanu wyjściowego utrzymuje się nawet 2 – 3 lata.
Więcej o zabiegu przeczytacie na naszej stronie internetowej:
Zapraszamy!
📞794 07 07 01
📞792 04 04 05

 

 

 

 

 

 

 

NATURALNA METAMORFOZA

NATURALNA METAMORFOZA

Ależ miło się dziś pracowało nowymi produktami Maili od @sinclairpharma_pl To nowość na polskim rynku ale na świecie znany i ...
Czytaj Dalej
MODELOWANIE UST

MODELOWANIE UST

O,8ml Restylane Kysse wyk. dr M.Boczarska-Jedynak Zapraszamy na zabiegi modelowania ust! Restylane, Juvederm, Stylage 45-60 minut efekt przez ok 1,5-2 ...
Czytaj Dalej
NOWY PEELING UJĘDRNIAJĄCO-REGENERUJĄCY

NOWY PEELING UJĘDRNIAJĄCO-REGENERUJĄCY

HydroPeptide Polish & Plump Peel to dwuetapowy peeling ujędrniająco -regenerujący. Jest przeznaczony do użycia zarówno w gabinecie jak i pielęgnacji ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski