SCULPTRA – NOWOŚĆ W NASZEJ KLINICE

Sculptra – od dawna wyczekiwany produkt ponownie zawitał do Polski i od razu znów znalazł się w ofercie naszej kliniki 😍🥰
Sculptra to jeden z najbardziej efektywnych biostymulatorów i jeden z najbardziej lubianych zabiegów w medycynie estetycznej, zawierający kwas polimlekowy.
Działanie Sculptry polega na stymulacji produkcji kolagenu oraz naturalnej regeneracji i odbudowie objętości tkanek, liftingu i tworzeniu naturalnego rusztowania.
W efekcie widocznie poprawia się jakość skóry, powraca utracona objętość a opadające partie twarzy unoszą się.
Sculptra służy do kompleksowego usuwania objawów starzenia się skóry, takich jak wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i zmarszczki.
Preparat Sculptra jest stosowany do powiększania objętości skóry i tkanki podskórnej, szczególnie do wypełniania zagłębień skóry, bruzd, zmarszczek, fałdów skórnych, blizn, poprawy wyglądu okolicy wokół oczu oraz przy objawach starzenia się skóry.
Może być również stosowany do korekcji znacznych braków objętości skóry w przypadku zaniku tkanki tłuszczowej (lipoatrofia).
Sculptra daje najtrwalsze efekty spośród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. W badaniu klinicznym stwierdzono, że przyrost grubości skóry mierzony od stanu wyjściowego utrzymuje się nawet 2 – 3 lata.
Więcej o zabiegu przeczytacie na naszej stronie internetowej:
Zapraszamy!
📞794 07 07 01
📞792 04 04 05

 

 

 

 

 

 

 

DERMAHEAL EYEBAG SOLUTION

DERMAHEAL EYEBAG SOLUTION

Jeśli „worki pod oczami” to Twój problem – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Dermaheal Eyebag Solution to preparat, który: – poprawia ...
Czytaj Dalej
COVID-19 DIAGNOSTYKA I LECZENIE

COVID-19 DIAGNOSTYKA I LECZENIE

Utrzymujące się objawy po przebyciu COVID-19 budzą niepokój i wymagają diagnostyki. Jeżeli po przebyciu COVID-19 masz: – zaburzenia pamięci i ...
Czytaj Dalej
WIOSENNE METAMORFOZY

WIOSENNE METAMORFOZY

Kolejna metamorfoza pięknej kobietki, która potrzebowała poprawy owalu twarzy i odświeżenia okolicy ust. Wykonałyśmy wolumetrię kwasem hialuronowym od @cromapharma_polska #sayphavolumeplus ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski