SCULPTRA – NOWOŚĆ W NASZEJ KLINICE

Sculptra – od dawna wyczekiwany produkt ponownie zawitał do Polski i od razu znów znalazł się w ofercie naszej kliniki 😍🥰
Sculptra to jeden z najbardziej efektywnych biostymulatorów i jeden z najbardziej lubianych zabiegów w medycynie estetycznej, zawierający kwas polimlekowy.
Działanie Sculptry polega na stymulacji produkcji kolagenu oraz naturalnej regeneracji i odbudowie objętości tkanek, liftingu i tworzeniu naturalnego rusztowania.
W efekcie widocznie poprawia się jakość skóry, powraca utracona objętość a opadające partie twarzy unoszą się.
Sculptra służy do kompleksowego usuwania objawów starzenia się skóry, takich jak wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i zmarszczki.
Preparat Sculptra jest stosowany do powiększania objętości skóry i tkanki podskórnej, szczególnie do wypełniania zagłębień skóry, bruzd, zmarszczek, fałdów skórnych, blizn, poprawy wyglądu okolicy wokół oczu oraz przy objawach starzenia się skóry.
Może być również stosowany do korekcji znacznych braków objętości skóry w przypadku zaniku tkanki tłuszczowej (lipoatrofia).
Sculptra daje najtrwalsze efekty spośród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. W badaniu klinicznym stwierdzono, że przyrost grubości skóry mierzony od stanu wyjściowego utrzymuje się nawet 2 – 3 lata.
Więcej o zabiegu przeczytacie na naszej stronie internetowej:
Zapraszamy!
📞794 07 07 01
📞792 04 04 05

 

 

 

 

 

 

 

NOWY PROJEKT KLINICZNY!

NOWY PROJEKT KLINICZNY!

Bezpłatne projekty kliniczne dla pacjentów ze spastyczną ręką po udarze mózgu lub urazie czaszkowo-mózgowym. Zapytaj w rejestracji o możliwość leczenia ...
Czytaj Dalej
PREMIERA NOWEJ TOKSYNY

PREMIERA NOWEJ TOKSYNY

Nie mogło nas zabraknąć na premierze nowego neuromodulatora – pierwszej płynnej toksyny botulinowej Alluzience To przełom w technologii produkcji tego ...
Czytaj Dalej
DLA WSZYSTKICH FANÓW LASEROTERAPII

DLA WSZYSTKICH FANÓW LASEROTERAPII

Uwaga! Fani laserów i nie tylko Nadchodzi sezon i trzeba się na niego przygotować Nasza specjalistka laseroterapii – dr Hiacynta ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski