REVITAL CELLUFORM – LIPOLIZA INIEKCYJNA

Revital Celluform to koktajl doskonale wspomagający zabieg mezoterapii dla bezpiecznego i bezbolesnego modelowania sylwetki. Nowoczesna formuła wyszczuplająca, która skutecznie zwalcza miejscową otyłość.

Jej działanie porównać można do łagodnej liposukcji – pozwala w szybki, bezpieczny i nieuciążliwy sposób modelować sylwetkę. Zwarte w preparacie aktywne składniki (wyciąg z soi, kwas dezoksycholowy i nikotynowy (witamina PP) oraz kompozycje minerałów) obniżają poziom cholesterolu, rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają mikrocyrkulację krwi, hamują zatrzymywanie wody w organizmie i zwalczają nagromadzone lokalnie złogi tłuszczu.

Skóra staje się gładka i lepiej dotleniona.

Koktajl wykorzystywany jest w zabiegach mezoterapii.

Poprawa wyglądu następuje już po pierwszej sesji, jednak zaleca się wykonanie kilku zabiegów.

Widoczne rezultaty zauważalne są po kilku lub kilkunastu tygodniach od zabiegu i potrafią utrzymywać się nawet 3 miesiąc.

Najlepsze efekty dają systematyczne sesje, powtarzane co 3-6 tygodni.

Revital Celluform znakomicie uzupełnia ćwiczenia oraz dietę. Jest polecany pacjentom odchudzającym się, którym aktywność fizyczna nie wystarcza w walce z uciążliwymi, trudnymi do usunięcia nagromadzeniami tłuszczu.

Wskazania:

  • miejscowe złogi tłuszczu
  • cellulit
  • uboga mikrocyrkulacja krwi
  • niedotlenienie tkanek
  • otyłość wynikająca z zatrzymania wody w organizmie

Przebieg zabiegu:
Obszar ciała poddawany zabiegowi zostaje znieczulony specjalnym preparatem. Następnie tkanka podskórna jest ostrzykiwana koktajlem Revital Celluform za pomocą bardzo cienkiej igły.

Czas trwania:
Zabieg trwa około 60 minut.

Efekty:

Poprawa wyglądu następuje już po pierwszej sesji, jednak zaleca się wykonanie kilku zabiegów.

Widoczne rezultaty zauważalne są po kilku lub kilkunastu tygodniach od zabiegu i potrafią utrzymywać się nawet 3 miesiąc.

Najlepsze efekty dają systematyczne sesje, powtarzane co 3-6 tygodni.

RevitalCelluform znakomicie uzupełnia ćwiczenia oraz dietę. 

Jest polecany pacjentom odchudzającym się, którym aktywność fizyczna nie wystarcza w walce z uciążliwymi, trudnymi do usunięcia nagromadzeniami tłuszczu - uciążliwymi „boczkami”, „brzuszkiem” czy  „drugim podbródkiem".

Zabieg niie powoduje efektu jojo.

Przeciwskazania:
Zaburzenia krzepnięcia krwi, niewydolność wątroby lub nerek, ostre infekcje, ciąża i okres karmienia piersią. Kuracji nie przeprowadza się również u osób z wszczepionym rozrusznikiem serca lub metalowymi implantami.

Wskazania po zabiegu:

Po zabiegu może dojść do wystąpienia obrzęku i zaczerwienienia skóry. Ból po zabiegu porównywalny jest do bólu towarzyszącego „zakwasom”.  Ewentualne dolegliwości bólowe można łagodzić za pomocą chłodnych okładów. Od 3-4 doby po zabiegu można masować ostrzyknięte miejsca w celu uzyskania równomiernego efektu. Zaleca się również picie dużej ilości wody mineralnej po zabiegu.

 

 

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski