REGENERIS

Osocze bogatopłytkowe - regeneris

Terapie osoczem bogatopłytkowym z powodzeniem od ponad 15 lat stosuje się w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii i stomatologii. W medycynie estetycznej Regeneris stosowany jest od 2003 roku.

Preparat zawiera komórki i czynniki wzrostu pozyskane z własnej krwi, dzięki którym tworzy się indywidualny "eliksir młodości". Jest to procedura bezpieczna i szybka. Z pobranej od Pacjenta krwi uzyskuje się osocze zawierające płytki krwi, które odpowiednio stymuluje się do produkcji czynników wzrostu.

Terapia Regeneris, dzięki opatentowanej formule, jako jedyna na rynku pobudza komórki do produkcji kolagenu typu III, charakterystycznego dla bardzo młodej skóry.

Kolagen zwłóknieniowy typu I, znajdujący się m.in. w bliznach, odpowiedzialny jest za procesy odbudowy. Kolagen siateczkowy typu III odpowiedzialny jest za miękkość i jędrność skóry. Wykładnikiem młodości skóry jest ilościowy stosunek kolagenu typu I - zwłóknieniowego do kolagenu typu III - siateczkowego. Im więcej form siateczkowych, tym wiek biologiczny niższy.

Dla kogo? Dla Pacjentów, którzy cenią sobie naturalne produkty lub są uczuleni na pozostałe dostępne preparaty. Dla każdej skóry potrzebującej odnowy.

Dzięki swoim właściwościom Regeneris przywraca skórze:

  • młodość i witalność

  • poprawia gęstość i napięcie

  • odżywia i regeneruje

  • poprawia fakturę i koloryt

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

INSTYTUT ZDROWIA dr Boczarska-Jedynak mieści się przy ulicy Gen. Dąbrowskiego 4 w centrum Oświęcimia w pobliżu Rynku Głównego i mostu Piastowskiego. Od dworca PKP dzieli nas odległość 2km, od dworca autobusowego 2,5km zaś od najbliższego lotniska – Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice około 60km. Dogodne położenie Instytutu zapewnia dobry dojazd z takich miast jak: Bieruń, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Andrychów, Wadowice, Zator, Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Libiąż, Chełmek.

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski