MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa

Jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Zwana również mezoterapią iniekcyjną, polega na wprowadzeniu substancji aktywnych za pomocą igły i strzykawki bezpośrednio w głąb skóry. Zastosowany preparat jest dobierany indywidualnie do potrzeb danej skóry i działa w miejscu największego zapotrzebowania . Zabieg polega na śródskórnym podaniu małych dawek substancji odżywczych w bardzo małych odstępach-ok. 1cm. Nie tylko koktajl działa ale również nakłucia aktywizują tkanki do procesu gojenia i samorewitalizacji.

Koktajle do mezoterapii RRS zostały opracowane i opatentowane przez dr Philippe Deprez, który szukał skutecznych i innowacyjnych rozwiązań i możliwości terapeutycznych w leczeniu najtrudniejszych przypadków dermatologicznych swoich pacjentów. Dziś preparaty RRS są stosowane przez lekarz w 75 krajach na całym świecie.

Koktajle RRS gwarantują:

  • unikalne i synergiczne połączenie sładnikow aktywnych

  • dostosowanie do każdego wskazania w obrębie twarzy i ciała

  • łatwość użycia

  • wydajność- jedna ampułka-jeden zabieg

  • stabilne i trwałe rezultaty

  • kompatybilność z innymi produktami

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

INSTYTUT ZDROWIA dr Boczarska-Jedynak mieści się przy ulicy Gen. Dąbrowskiego 4 w centrum Oświęcimia w pobliżu Rynku Głównego i mostu Piastowskiego. Od dworca PKP dzieli nas odległość 2km, od dworca autobusowego 2,5km zaś od najbliższego lotniska – Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice około 60km. Dogodne położenie Instytutu zapewnia dobry dojazd z takich miast jak: Bieruń, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Andrychów, Wadowice, Zator, Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Libiąż, Chełmek.

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski