MEDIraty

Facebookyoutubeinstagram

To propozycja dla tych z Państwa, którzy nie chcą lub nie mogą pokryć kosztów naszych usług z własnych środków.

Mogą Państwo skorzystać z finansowania ratalnego udzielanego przez zaufaną i sprawdzoną instytucję z branży finansowej, będącą przedstawicielem znanych banków. Z całej oferty Instytutu Zdrowia dr Boczarska-Jedynak możecie korzystać bez angażowania własnych środków finansowych i opłacić niezbędne terapie w dogodnym systemie ratalnym. MediRaty to pierwsze w Polsce, skuteczne i ogólnodostępne systemy finansowania usług medycznych.

Gdy koszty zabiegów przestaną być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia.

Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem  MediRat.Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego wdrażanie. Gwarancja najbardziej optymalnej raty Prosta i szybka procedura finalizacji umowy ratalnej Kwota finansowania nawet do 50 tys. zł

Jak działa refinansowanie terapii - krok po kroku

Specjalista ustali z Państwem harmonogram i koszt leczenia. System ratalny MediRaty skontaktuje się z Państwem telefonicznie, nastąpi weryfikacją zdolności kredytowej, po czym otrzymają Państwo zindywidualizowaną ofertę finansowania ratalnego. W celu podpisania umowy zjawi się u Państwa kurier wraz z niezbędnymi dokumentami. Środki finansowe zostaną przekazane bezpośrednio na konto Instytutu Zdrowia dr Boczarska-Jedynak po wykonaniu zabiegu.

Oblicz wysokość rat

MediRaty to usługa znacznie bardziej opłacalna od standardowych kredytów w banku. Koszty leczenia możesz rozłożyć na 12, 24, 36, 48 lub 60 rat. W przypadku wcześniejszej wpłaty pożyczki – nie zostanie pobrana opłata oraz dodatkowo zwrócona zostanie niewykorzystana część ubezpieczenia!

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski