+48794070701
PolishEnglishGerman
Bogusław Wyłuda

lek. Bogusław Wyłuda

Dr Bogusław Wyłuda jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizację w dziedzinie neurologii uzyskał w Klinice Neurologii ŚUM w Katowicach-Ochojcu. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w oddziałach neurologicznych w Rudzie Śląskiej oraz w Kędzierzynie-Koźlu.

Przez wiele lat pełnił funkcje kierownika oddziału neurologii z pododdziałem udarowym w Kędzierzynie-Koźlu, w którego tworzeniu miał ogromny udział. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Systematycznie uczestniczy w warsztatach naukowo-szkoleniowych oraz konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, podnosząc swoje dotychczasowe kwalifikacje zawodowe.

Dr Bogusław Wyłuda zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów ze wszystkimi schorzeniami neurologicznymi, ze szczególnym uwzględnieniem bólów głowy, zawrotów głowy, padaczki, a także schorzeń naczyniowych i neurodegeneracyjnych układu nerwowego.

Pacjenci doktora Wyłudy cenią go nie tylko za ogromną wiedzę i umiejętności diagnozowania skomplikowanych przypadków klinicznych, ale też za szacunek, życzliwość i empatię, którymi kieruje się w codziennej pracy.

umów się na wizytę