+48794070701
PolishEnglishGerman
Agnieszka Buła

lek. Agnieszka Buła

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizację w dziedzinie neurologii uzyskała w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie, gdzie do tej pory pracuje.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów ze wszystkimi schorzeniami neurologicznymi. Od wielu lat zajmuje się leczeniem za pomocą toksyny botulinowej chorych z dystonią, spastycznością (poudarową, powypadkową, w przebiegu stwardnienia rozsianego i inną) oraz chorych z przewlekłą migreną.

Do dr Agnieszki Buły możesz zgłosić się w celu konsultacji w zakresie schorzeń takich jak:

  • przewlekłe migreny i inne bóle głowy
  • połowiczy kurcz twarzy, kurcz powiek
  • kręcz karku
  • udar mózgu i dolegliwości po udarze
  • padaczka

Systematycznie uczestniczy w warsztatach naukowo-szkoleniowych oraz konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, podnosząc swoje dotychczasowe kwalifikacje zawodowe. Jest w trakcie szkolenia podyplomowego organizowanego przez Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum w Krakowie z zakresu Medycyny Bólu.

Dr Agnieszka Buła to ciepła, empatyczna i spokojna osoba, bardzo lubiana przez pacjentów. Skupiona na chorym, z troską podchodzi do każdego problemu starając się go rozwiązać.

Prywatnie uwielbia podróżować i nałogowo czytać książki, szczególnie kryminały.

umów się na wizytę