+48794070701
PolishEnglishGerman
Hiacynta Kwiatkowska

lek. Hiacynta Kwiatkowska

Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej.

Lek. Hiacynta Kwiatkowska ukończyła studia na kierunku lekarskim na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, następnie rozpoczęła studia podyplomowe na Wyższej Śląskiej Uczelni Medycznej z zakresu Medycyny estetyczniej. Uczestniczyła w wielu konferencjach w Polsce i za granicą z tej dziedziny, niedawno występowała również jako prelegent na jednym z największych kongresów medycyny estetycznej Dubai Derma w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dzieląc się swoją wiedzą z innymi lekarzami z zakresu stosowania iniekcji z kolagenu. Brała udział w szkoleniu z laseroterapii w Royal Society of Medicine w Londynie.

Pod okiem chirurga plastycznego doktora Brada Hermana z Miami szkoliła swoją wiedzę z zakresu stosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i zabiegów z użyciem Thermage. Jako pierwszy polski lekarz w historii dołączyła do grona lekarzy medycyny estetycznej pracujących na luksusowych statkach wycieczkowych największych linii rejsowych Royal Caribbean oraz Princess Cruises.

Podczas szkolenia w Lyonie w październiku 2019r. miała możliwość uczestniczyć w zajęciach z cadaverów, pogłębiając swoją wiedzę z anatomii, współpracując z najlepszymi chirurgami plastycznymi we Francji, a następnie doskonaliła umiejętności w nowoczesnych trendach w mezoterapii i peelingów chemicznych w Barcelonie.

umów się na wizytę