Dr Maciej Popek, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, lekarz medycyny estetycznej

Dr Maciej Popek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Mediucum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po studiach odbył staż podyplomowy w Szpitalu Wojskowym w Krakowie, z którym był związany przez 7 lat, najpierw realizując szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych w Klinice Kardiologii, a następnie z anestezjologii i intensywnej terapii w Klinicznym Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii. Swoje doświadczenie zdobywał m. in jako lekarz systemu ratownictwa w Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie oraz jako lekarz lotniska w Balicach.

Szkolenie zakończył w Szpitalu im. Żeromskiego w Krakowie.

W 2021 r. zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i podjął pracę jak anestezjolog dziecięcy w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu.

Skończył studia podyplomowe z "Żywienia klinicznego i opieki metabolicznej". Aktualnie kończy kolejne studia podyplomowe "Medycyna Estetyczna dla Lekarzy" na katowickiej GWSH. W planach ma dalsze poszerzanie swoich umiejętności tym razem z medycyny bólu.

Medycyna estetyczna to jego pasja. W zakresie medycyny estetycznej ukończył liczne szkolenia i kursy na poziomie zaawansowanym. Swoją wiedzę zdobywał u boku doświadczonych lekarzy. Szkoli się w zasadzie cały czas, aby pozostawać na bieżąco z najnowszymi technikami i doniesieniami.

W swojej praktyce stawia na filozofię "Smart aging" gdzie nie walczymy z wiekiem, ale go akceptujemy, dbamy o siebie, lecz nie gonimy za nierealnymi obrazkami idealnych twarzy bez jednej zmarszczki, a z pomocą medycyny estetycznej i zabiegów anti-aging możemy dłużej czuć się i wyglądać młodo.

 

 

 

 

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski