Dermapen na przebarwienia i blizny potrądzikowe

DermapenDermapen jest urządzeniem wykorzystywanym podczas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W skuteczny, bezpieczny i mało inwazyjny sposób może poprawić wygląd skóry nie tylko na twarzy, ale także na całym ciele. Dermapen bardzo dobrze likwiduje blizny i przebarwienia różnego pochodzenia. Może być wykorzystywany do redukcji rozstępów, cellulitu i zmarszczek, a także w terapii przeciwko wypadaniu włosów.

Na czym polega zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Dermapen polega na automatycznym nakłuwaniu skóry za pomocą mikroigieł. Jednocześnie w głąb skóry zostają wprowadzone substancje odżywcze, głównie witaminy i mikroelementy. Takie działanie stymuluje produkcję kolagenu oraz uruchamia procesy naprawcze skóry, co prowadzi do jej odbudowy. Dermapen w znacznym stopniu redukuje lub całkowicie usuwa blizny oraz przebarwienia.

Dermapen po zastosowaniu maści znieczulającej jest praktycznie bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się drobne krwiaki lub obrzęk, natomiast w ciągu kilku dni po nakłuwaniu naskórek zacznie się złuszczać i regenerować. Należy pamiętać, żeby po zabiegu bezwzględnie włączyć do swojej pielęgnacji ochronę przeciwsłoneczną z wysokim filtrem UV.

Dermapen na przebarwienia

Zabieg Dermapen bardzo dobrze usuwa przebarwienia na skórze poprzez pobudzenie jej do regeneracji i odbudowy. Mikronakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co w znacznym stopniu zagęszcza skórę i poprawia jej strukturę. Reguluje także proces melanogenezy, przyczyniając się do ujednolicenia kolorytu skóry.

Pierwsze efekty redukcji przebarwień można zobaczyć po kilku tygodniach od zabiegu. Najczęściej do całkowitego wyeliminowania blizn i przebarwień potrzebna jest cała seria. Zdarza się jednak, że u niektórych osób zadowalające efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Dermapen z osoczem bogatopłytkowym

Bardzo dobre rezultaty rewitalizujące skórę przynosi połączenie zabiegu Dermapen z osoczem bogatopłytkowym. W tym przypadku substancją wprowadzaną w głąb skóry jest osocze pozyskane z krwi pacjenta, które stymuluje wydzielanie czynników wzrostu i produkcję nowych komórek.

Właściwości osocza bogatopłytkowego sprawdzą się w walce z wieloma problemami: zmarszczkami, bliznami, przebarwieniami, rozstępami czy łysieniem. Ponadto zabieg Dermapen z osoczem bogatopłytkowym można wykonywać prewencyjnie, czyli wtedy, kiedy nie mamy żadnych widocznych problemów ze skórą, ponieważ korzystnie wpływa na jej odbudowę i regenerację.

Przeciwwskazania do zabiegu Dermapen:

  • Ciąża lub okres karmienie piersią
  • Aktywna faza trądziku
  • Aktywna infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza
  • Problem z krzepliwością krwi
  • Stosowanie leków rozrzedzających krew
  • Choroba nowotworowa
  • Choroba autoimmunologiczna

 

Dermapen to popularny zabieg medycyny estetycznej, którego efektem jest odświeżona i odżywiona skóra. W połączeniu z osoczem bogatopłytkowym stanowi silną broń przeciwzmarszczkową. Decydując się na ten zabieg, warto skorzystać z usług profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej.

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski