Ubezpieczenie na życie

Jako osoba dotknięta nagłym zdarzeniem chorobowym zastanawiasz się, czy masz szansę na uzyskanie jakiegoś wsparcia finansowego, pozwalającego na pokrycie kosztów, które pojawiły się na skutek choroby? Sprawdź, czy posiadasz jakiekolwiek ubezpieczenie!

Bardzo często osoby chore nie pamiętają, że objęte są różnego rodzaju ubezpieczeniami, jak np. ubezpieczenia pracownicze, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia w związku z zawartą umową kredytu itp. Istnieje szansa, że któreś z tych ubezpieczeń może zapewniać Ci możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe w przypadku choroby. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, przesyłając w formie elektronicznej dokumentację ubezpieczeniową (skan, zdjęcie) – zweryfikujemy to za Ciebie (info@instytut-zdrowia.eu)

Zapewniamy pomoc zarówno na etapie negocjacji i postępowania przed zakładem ubezpieczeń, jak i w przypadku konieczności sięgnięcia po środki ochrony prawnej na drodze sądowej (w przypadku niezasadnej odmowy wypłaty odszkodowania). Oferujemy atrakcyjny system rozliczenia naszego wsparcia – oparty na niskich kosztach początkowych i wynagrodzeniu prowizyjnym za sukces w pozyskaniu odszkodowania.

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski