Saypha Rich

Saypha Rich

Mezoterapia z wykorzystaniem preparatu Saypha Rich  to zabieg dla osób, których skóra jest przesuszona, utraciła elastyczność  i właściwy koloryt, a także gdy pojawiły się na niej już pierwsze zmarszczki. To także bardzo dobra profilaktyka, która utrzymuje skórę w dobrej kondycji i wyraźnie opóźnia efekty starzenia się.

Jak działa mezoterapia z użyciem preparatu Saypha Rich? Zabieg polega na iniekcyjnym podaniu preparatu płytko pod skórę przy użyciu bardzo cienkich igieł. Zastosowane przed zabiegiem znieczulenie sprawia, ze jest on bardzo komfortowy i niemal zupełnie bezbolesny.  Skóra staje się nawilżona i odżywiona a drobne zmarszczki zostają wypełnione. Zabieg zapewnia wyraźne odmłodzenie, rewitalizację skóry i promienny wygląd. Skóra przez długi czas zachowuje elastyczność, napięcie i blask, staje się miękka w dotyku a przy regularnym wykonywaniu zabiegu również wyraźnie zagęszcza się. W skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy oraz glicerol, który ma właściwości stabilizujące oraz wzmacnia nawilżający efekt, co przedłuża efekty zabiegu.

Zalety zabiegu:

  • rewitalizacja i dogłębne nawilżenie skóry

  • promienny wygląd

  • wygładzenie drobnych zmarszczek

  • działanie przeciwstarzeniowe – profilaktyka utraty jędrności skóry

  • bezpieczeństwo  i komfort zabiegu

  • długi czas działania preparatu w skórze

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski