dr n. med. Roman Lewan­dow­ski, spec. chirurgii kl. piersiowej

dr n. med. Roman Lewandowski

Jest specjalistą chirurgii klatki piersiowej, Kierownikiem Oddziału Chirurgii Klatki Piersiowej Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu oraz w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach-Ochojcu.
Dr n. med. Roman Lewandowski jest specjalistą w zakresie leczenia schorzeń klatki piersiowej wykonującym wszystkie zabiegi operacyjne w tym zakresie, zwłaszcza w oparciu o nowoczesne techniki małoinwazyjne.

Dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Nieustannie szkoli się i uczestniczy w krajowych i międzynarodowych warsztatach i konferencjach naukowo-szkoleniowych, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Oddanie pacjentowi, życzliwość i troska, z którą dr Lewandowski podchodzi do każdego chorego sprawia, że Ci darzą go ogromnym szacunkiem i zaufaniem.

Dr n. med. Roman Lewandowski konsultuje chorych z następującymi schorzeniami:

  • guzy i nowotowory płuc
  • guzy i zmiany chorobowe śródpiersia
  • choroby tchawicy
  • zaawansowane cho­roby tarczycy wymagające zabiegu operacyjnego
  • tracheostomia
  • zmiany skórne w obrębie klatki piersiowej i innych okolic ciała
WRÓĆ DO LISTY PORADNI
Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski