PROFHILO – MOLEKUŁA MŁODOŚCI

Profhilo

Preparat Profhilo to kombinacja wyselekcjonowanych łańcuchów kwasu hialuronowego o najwyższym dostępnym stężeniu 64mg. Cząsteczki tego kwasu hialuronowego mają różną długość, co pozwala na  tworzenie w skórze bardzo stabilnego i wytrzymałego „rusztowania”, które można nazwać molekułą młodości. Dodatkowo opatentowana metoda termicznej stabilizacji zapobiega zbyt szybkiemu wchłanianiu się preparatu dzięki czemu uzyskane efekty są bardzo trwałe. Unikatową cechą preparatu Profhilo jest to, że jest to jedyny na rynku produkt tego typu.

Ustabilizowany termicznie hybrydowy kompleks kwasu hialuronowego LHA + HHA jest kluczowy w procesie gojenia ran, odwzorowuje fizjologiczne warunki naprawy tkankowej, działa biostymulująco i pobudza produkcję kolagenu typu I, II, III, IV i VII, elastyny i kwasu hialuronowego. Ponadto buduje rusztowanie dla elementów morfotycznych macierzy zewnątrzkomórkowej, utrzymuje ją w napięciu i nawilżeniu.

Starzenie się skóry twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur a profil staje się mniej wyraźny i nieregularny. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu „chomików” a skóra traci sprężystość.  Zabieg przy użyciu preparatu Profhilo jest przeznaczony do intensywnej regeneracji skóry starzejącej się właśnie w okolicy jarzmowej, policzkowej, przedusznej oraz na linii żuchwy. Preparat w skórze działa jak mikroskopijne sprężynki, przywracające skórze utraconą sprężystość, napięcie, kontur i profil twarzy. Efektem jest odzyskane napięcie i elastyczność skóry.  Profhilo z powodzeniem może być stosowany także w terapii wiotkości w trudnych anatomicznie obszarach takich jak szyja, ramiona, brzuch, grzbiety dłoni, dekolt, łokcie, kolana.

Jak wygląda zabieg?

Opatentowana technika iniekcji i podawania preparatu do skóry bazuje na 5 miejscach wkłuć i podania preparatu w postaci niewielkich depozytów po każdej stronie twarzy lub szyi. Unikalna struktura pozwala produktowi „płynąć” w skórze i tkance podskórnej wypełniając ją równomiernie kaskadą substancji naprawczych w ciągu 24-48h. Poprawa wyglądu jest widoczna już bezpośrednio po zabiegu, ale procesy naprawcze narastają w czasie, ponieważ w głębszych tkankach zachodzi proces przebudowy, remodelingu i odmładzania.

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski