PROBIOTYKI DLA SKÓRY

HydroPeptide HydraFlora to esencja probiotyczna przynosząca ukojenie każdej skórze, zwłaszcza trądzikowej, zanieczyszczonej, pozbawionej bariery ochronnej.
Zawiera bogactwo naturalnych składników:
🌿Mieszaninę ściągającą – wodę kokosową, niebieską agawę i kwiat kaktusa, które pomagają zmniejszyć widoczność porów i wspierają gojenie mikrourazów, nadając skórze gładkość.
🌿Pre- i Probiotyki – ProRenew Complex CLR + EcoSkin, które pomagają utrzymać naturalną florę bakteryjną, odpowiednie pH i nawilżenie skóry.
🌿Kompleks antyoksydacyjny – mieszaninę ekstraktów z brokułu, kapusty i kalafiora, które chronią skórę przed działaniem wolnych rodników.
🌿Sól – pomagającą w oczyszczaniu skóry i regulująca wydzielanie sebum.
🌿Mieszaninę rozjaśniającą i ściągającą – Actiphyte Complex- ekstrakty z Gotu Kola, zielonej herbaty i cytrusów, bogate w polifenole i antocjany, mające działanie antyoksydacyjne i rozjaśniające.
HydroPeptide HydraFlora to:
👉zdrowa, promienna skóra
👉redukcja zmian trądzikowych
👉ochrona skóry przed uszkodzeniami
👉intensywne nawilżenie i rozjaśnienie
👉ukojenie podrażnień
Produkt dostępny:
Instytut Zdrowia
Oświęcim, Dąbrowskiego 4
📞794 07 07 01
📞792 04 04 05

 

 

 

 

KOLEJNE NOWOŚCI

KOLEJNE NOWOŚCI

Kolejna nowość w naszej klinice – Juvelook Czym jest produkt Juvelook? Juvelook to jeden z najbardziej efektywnych stymulatorów produkcji kolagenu ...
Czytaj Dalej
NOWE PRODUKTY

NOWE PRODUKTY

W Nowym Roku przygotowaliśmy dla Was kilka nowości zabiegowych 😍. Zaczynamy od nowego stymulatora tkankowego – preparatu Lenisna 🔥 Czym ...
Czytaj Dalej
NOWY ROK

NOWY ROK

Życzymy Wam wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku! Niech spełniają się Wasze marzenia! Widzimy się już w poniedziałek - do ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski