PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA PURLES

Pielęgnacja twarzy i ciała PURLES

Marka Purles jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. To kompletna terapia wellness zapewniająca doznania wyjątkowego relaksu oraz spektakularne efekty. Zabieg staje się unikalną ceremonią, podróżą w krainę piękna nie tylko dla ciała ale również poruszającą zmysły.

Purlés zapewni przeniesienie świadomości w świat tajemniczych, różnorodnych i inspirujących wrażeń.

Odkryj  z Nami swój indywidualny kod piękna!

Sushi Ceremony to luksusowa linia stworzona specjalnie dla osób poszukujących efektywnych i oryginalnych zabiegów, które odkrywają sens pojęcia well-being lub poszerzają jego rozumienie. Gama produktów Sushi Ceremony jest idealnym rozwiązaniem dla potrzeb skóry dojrzałej, wynikających z upływu czasu. Ceremonia, oparta na wielowiekowych tradycjach, to nie tylko  ucieczka od stresu i pośpiechu dnia codziennego, ale przede wszystkim niezwykle skuteczna terapia pielęgnacyjna. Nowoczesna formuła produktów jest oparta na bazie selektywnie dobranych składników aktywnych pochodzenia roślinnego. Zaawansowane formuły produktów gwarantują efekt pielęgnacyjny oraz skuteczność ceremonii. Dodatkowo masaż twarzy oparty na technikach shiatsu zharmonizuje zmysły, zapewniając przy tym pełen relaks i całkowite odprężenie.

Clinical Repair Care to specjalistyczny program stworzony z myślą o pielęgnacji w gabinetach kosmetyczno-lekarskich. Wysokie stężenia substancji czynnych o klinicznej skuteczności, gwarantują  nie tylko sukces terapeutyczny po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, ale także zapewniają kurację anti-aging przed rozpoczęciem i między kolejnymi inwazyjnymi sesjami. Produkty oraz zabieg zostały oparte na filozofii dążenia do doskonałości, stanowiąc idealne połączenie medycznie wyselekcjonowanych składników aktywnych w możliwie najwyższych stężeniach oraz niestandardowych receptur o działaniu odnawiającym, nawilżającym i regenerującym. W nieinwazyjny sposób pozwalają osiągnąć długotrwałe efekty odmłodzenia skóry.

Błyskawicznie poprawiają kondycję skóry, regenerują, łagodzą zaczerwienienia i obrzęki, będące skutkiem zaawansowanych kuracji medyczno-kosmetycznych. Zapewniają widoczny efekt redukcji i wygładzenia zmarszczek oraz wspomagają niwelowanie przesuszenia naskórka. Efekty pielęgnacji Clinical Repair Care są widoczne i odczuwalne natychmiastowo. Stanowią wyspecjalizowany i skuteczny system ochronno-naprawczy skóry.

DNA Protection Expert to ceremonia, która dzięki bogactwu natury oraz współczesnym osiągnięciom

Biotechnologii spowalnia procesy uszkadzanie kodu DNA, który jest jeden z niszczycielskich skutków działania oksydantów, biorących czynny udział w procesach starzenia się skóry. By skutecznie walczyć z widocznymi na skórze konsekwencjami stresu oksydacyjnego, Purlés zaprojektowało linię DNA Protection Expert.

Stres oksydacyjny to utrata równowagi pomiędzy wytwarzaniem a neutralizacją wolnych rodników. Użyte w recepturach złożone kompleksy składników aktywnych, m.in. Anti-Pollution Oil Complex, Triple VitC System czy Antioxidant Complex, neutralizują oksydanty szkodliwe dla komórkowego kodu DNA, zapewniając efektywne działanie anti-aging. Naturalne komponenty preparatów dbają o równowagę funkcji skóry, a w zestawieniu z zaawansowanymi cząsteczkami (Lipochroman®, DNA-protective Active, Anti-Pollution Active) minimalizują skutki oddziaływania agresywnych czynników wewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia czy promieniowanie ultrafioletowe.

Gwarantują detoksykację oraz redukcję oznak fotostarzenia, przywracając cerze zdrowy blask.

Glamour Body Ceremony to podróż w najdalsze zakątki globu, poruszająca zmysły i najodleglejsze zakamarki duszy, zaklęta w orientalnych tradycjach pielęgnacyjnych i zarazem odkrywająca najnowocześniejsze naukowe trendy kosmetologii. Zachwyca różnorodnością składników aktywnych o właściwościach nawilżających, odżywczych oraz szereg witamin o właściwościach przeciwstarzeniowych. Czynniki stymulujące i energetyzujące jak imbir lub gałka muszkatołowa mają działanie wyszczuplające oraz pobudzające metabolizm komórkowy. W składzie produktów z linii Glamour Body Ceremony odnajdziemy m.in. ekstrakty z zielonej herbaty, alg morskich, żeń-szeń, orzech kokosowy, olejek z lawendy, czekoladę czy kawę Arabica. Ceremonie bazujące na produktach tej linii dbają holistycznie o jakość skóry. Otaczają odpowiednią troską zarówno ciało, jak i umysł, dążąc do osiągnięcia stanu harmonii między nimi.

 

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski