fbpx

PIELĘGNACJA DŁONI / MANICURE

Dłonie i paznokcie są wizytówką zadbanej kobiety.

Powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra dłoni oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej osoby. Zdrowe paznokcie powinny być elastyczne, gładkie i lśniące.

Zabieg parafinowy na dłonie

Jest rytuałem pielęgnacyjnym, polecanym szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni lub stóp, w okresie jesienno-zimowym, zaleca się go także osobom mających częsty kontakt z detergentami.
Zastosowana parafina tworzy naturalną powłokę ochronną dzięki której zmiękcza skórę i regeneruje. Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie krwi oraz otwiera pory skórne. Każdy kosmetyk położony pod parafinę będzie się zatem szybciej i głębiej wchłaniał.

Zabieg spa na dłonie

Jest kilkuetapowym seansem pielęgnacyjnym, znacznie poprawiającym stan dłoni czy też stóp. Po zabiegu skóra staje się miękka i aksamitnie gładka. Ponadto poprawia się stan paznokci, a wszelkie uporczywe przebarwienia zostają skutecznie rozjaśnione.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatka do podważania naskórka.

Manicure biologiczny

Zabieg bezpieczny, nieinwazyjny mający na celu pielęgnację naturalnej płytki paznokcia. Zabieg ten polega na skróceniu paznokci, nadaniu im odpowiedniego kształtu, odsunięciu skórek. Manicure biologiczny gwarantuje nam zdrowe i piękne paznokcie. Po wykonaniu manicure klasycznego czy też biologicznego możemy wzmocnić płytkę paznokcia odżywką lub pokryć ją kolorowym lakierem Indigo.

Manicure hybrydowy

Polega na nałożeniu na płytkę paznokcia odpowiednich preparatów utwardzających, nabłyszczających i nadających kolor z wykorzystaniem lampy LED. Pracujemy na produktach marki  Indigo Nails charakteryzujących się bardzo wysokim poziomem trwałości oraz mocną pigmentacją.

Manicure japoński

Manicure japoński to zabieg, który w naturalny sposób wzmacnia paznokcie. W literaturze fachowej jest określany jako P. Shine. Narodził się w Kraju Kwitnącej Wiśni przed ponad czterystu laty, wśród możnych japońskich arystokratek, które odkryły, że wcieranie w paznokcie odpowiednich substancji odżywia je i nadaje im piękny połysk. Jest to zabieg wzmacniający i odżywiający paznokcie. Idealny gdy mamy problemy z łamaniem, rozdwajaniem lub cienką płytką paznokci. Polecany jest również w przypadku paznokci „zmęczonych” hybrydą, akrylem lub żelem o ile paznokieć nie jest zbyt osłabiony. Manicure P. Shine przyspiesza wzrost paznokci, poprawia ukrwienie płytki. Nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ zapewnia naturalny wygląd paznokci.

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski