NOWE SERUM Z WITAMINĄ C

Uwielbiamy serum z witaminą C i wypróbowałyśmy już kilka. Ale tym razem mamy coś specjalnego, co łączy w sobie moc 20% aktywnej wit.C z peptydami i kwasem hialuronowym 😍👍.
HydroPeptide Firma-Bright to Serum z 20% witaminą C wspierające syntezę kolagenu.
👉Zawiera stabilną formę witaminy C – sól sodową fosforanu askorbylu, która wykazuje dużą przenikalność w głąb skóry i wielokierunkowe działanie.
👉Intensywnie wspiera produkcję kolagenu na poziomie hydroksylacji reszt proliny i lizyny.
👉Działa na skórę rozjaśniająco i antyoksydacyjnie, niwelując tym samym szereg efektów foto- i chronostarzenia.
👉Spłyca widoczne zmarszczki, poprawia parametry jędrności i gęstości skóry.
👉Intensywnie ujędrnia.
👉Rozjaśnia zmiany hiperpigmentacyjne i zapobiega powstawaniu nowych.
👉Chroni skórę przed wolnymi rodnikami.
👉Redukuje stany zapalne.
Poza aktywną formą witaminy C, serum jest bogate w peptydy i inne składniki:
🧬Granactive – Pentapeptyd-21 w połączeniu z selektywnie dobranymi aminokwasami zmniejsza widoczność zmian hiperpigmentacyjnych i minimalizuje uszkodzenia DNA spowodowane przez promieniowanie UV. Intensywnie rozświetla skórę i zapobiega powstawaniu zmarszczek.
💧Argiereline®- Peptyd o działaniu relaksacyjnym. Zmniejsza napięcie mięśniowe dając efekt natychmiastowej redukcji zmarszczek i długotrwale poprawia teksturę skóry.
🍃Ellagi-C – Botaniczny ekstrakt z afrykańskiego drzewa Anogeissus leiocarpus. Stymuluje syntezę kolagenu dostarczając fibroblastom witaminy C. Dodatkowo chroni kolagen przed degradacją w dwóch mechanizmach – jako silny antyoksydant oraz inhibitor metaloproteinaz.
💧Niacynamid – Jest prekursorem koenzymów, które uczestniczą w syntezie składników budulcowych skóry. Bierze udział w powstawaniu ceramidów. Wzmacnia tym samym nawilżenie skóry I poprawia jej gęstość. Reguluje również wydzielanie sebum.
💦Kwas hialuronowy – Jako niskocząsteczkowy humektant ma zdolność do przenikania w głąb skóry, gdzie wiąże wodę podnosząc poziom nawilżenia.
Produkt dostępny!
📞794 07 07 01
📞792 04 04 05
Instytut Zdrowia
Oświęcim, Dąbrowskiego 4
32-600 Oświęcim
instytutboczarska.pl
KOLEJNE NOWOŚCI

KOLEJNE NOWOŚCI

Kolejna nowość w naszej klinice – Juvelook Czym jest produkt Juvelook? Juvelook to jeden z najbardziej efektywnych stymulatorów produkcji kolagenu ...
Czytaj Dalej
NOWE PRODUKTY

NOWE PRODUKTY

W Nowym Roku przygotowaliśmy dla Was kilka nowości zabiegowych 😍. Zaczynamy od nowego stymulatora tkankowego – preparatu Lenisna 🔥 Czym ...
Czytaj Dalej
NOWY ROK

NOWY ROK

Życzymy Wam wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku! Niech spełniają się Wasze marzenia! Widzimy się już w poniedziałek - do ...
Czytaj Dalej
Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski