METAMORFOZY W INSTYTUCIE ZDROWIA

Miło nam poinformować, że pierwsze laureatki projektu metamorfozy szczęśliwie przeszły zabieg wolumetrii, czyli przywracania naturalnego owalu twarzy, a także usuwania zmarszczek 😍
Dzięki uprzejmości firmy Allergan Abbvie mogliśmy użyć w tym celu wysokiej klasy produktów Juvederm zawierających usieciowany kwas hialuronowy oraz produktu Vistabel czyli popularnego botoksu.
Dodatkową radością dla nas była możliwość wykonania zabiegów pod okiem znakomitej trenerki @dr_agnieszka_zwolinska, która ma magiczne ręce❤️.
Do dzisiejszych metamorfoz użyłyśmy wszystkich dostępnych produktów @juvederm_pl:
#voluma do wypełniania skroni i kości policzkowych
#volux do modelowania żuchwy i brody
#volift do modelowania kości policzkowych i ust
#volbella do wypełniania doliny łez
#ultrasmile do modelowania ust.
Pełen wachlarz możliwości!
Produkty dostosowane do określonych okolic twarzy, dzięki sieciowaniu przypominającemu rusztowanie, unoszą tkankę przywracając jej naturalny wygląd. Nie pozostawiają zgrubień ani nierówności.
Ponadto cechują się długim czasem utrzymywania się, co zawsze pacjentki sobie cenią.
Naturalny wygląd, widoczny od razu efekt, brak rekonwalescencji, bezpieczeństwo i trwałość preparatu to najważniejsze cechy produktów @juvederm_pl.
To od razu tez odpowiedź na pytanie – dlaczego te produkty są droższe niż inne dostępne na rynku. Właśnie dlatego! Inwestując w siebie warto sięgnąć po to co najlepsze, zwłaszcza, że nie trzeba będzie ponawiać zabiegów nawet przez kilka lat.
Na efekty zabiegów trzeba będzie chwilkę poczekać, za około dwa tygodnie ocenimy efekt działania toksyny botulinowej oraz wybudowanie wypełniaczy w tkankę.
Oczywiście podzielimy się z Wami rezultatami 😍.
Zostańcie z nami bo to nie koniec metamorfoz!!! Kolejne laureatki będziemy sukcesywnie zapraszać na zabiegi więc nie traćcie nadziei, sprawdzajcie skrzynkę mailową i śledźcie nasz profil!
Jesteśmy w kontakcie! 🖐

 

 

 

 

 

 

 

 

NATURALNA METAMORFOZA

NATURALNA METAMORFOZA

Ależ miło się dziś pracowało nowymi produktami Maili od @sinclairpharma_pl To nowość na polskim rynku ale na świecie znany i ...
Czytaj Dalej
MODELOWANIE UST

MODELOWANIE UST

O,8ml Restylane Kysse wyk. dr M.Boczarska-Jedynak Zapraszamy na zabiegi modelowania ust! Restylane, Juvederm, Stylage 45-60 minut efekt przez ok 1,5-2 ...
Czytaj Dalej
NOWY PEELING UJĘDRNIAJĄCO-REGENERUJĄCY

NOWY PEELING UJĘDRNIAJĄCO-REGENERUJĄCY

HydroPeptide Polish & Plump Peel to dwuetapowy peeling ujędrniająco -regenerujący. Jest przeznaczony do użycia zarówno w gabinecie jak i pielęgnacji ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski