METAMORFOZY W INSTYTUCIE ZDROWIA

Miło nam poinformować, że pierwsze laureatki projektu metamorfozy szczęśliwie przeszły zabieg wolumetrii, czyli przywracania naturalnego owalu twarzy, a także usuwania zmarszczek 😍
Dzięki uprzejmości firmy Allergan Abbvie mogliśmy użyć w tym celu wysokiej klasy produktów Juvederm zawierających usieciowany kwas hialuronowy oraz produktu Vistabel czyli popularnego botoksu.
Dodatkową radością dla nas była możliwość wykonania zabiegów pod okiem znakomitej trenerki @dr_agnieszka_zwolinska, która ma magiczne ręce❤️.
Do dzisiejszych metamorfoz użyłyśmy wszystkich dostępnych produktów @juvederm_pl:
#voluma do wypełniania skroni i kości policzkowych
#volux do modelowania żuchwy i brody
#volift do modelowania kości policzkowych i ust
#volbella do wypełniania doliny łez
#ultrasmile do modelowania ust.
Pełen wachlarz możliwości!
Produkty dostosowane do określonych okolic twarzy, dzięki sieciowaniu przypominającemu rusztowanie, unoszą tkankę przywracając jej naturalny wygląd. Nie pozostawiają zgrubień ani nierówności.
Ponadto cechują się długim czasem utrzymywania się, co zawsze pacjentki sobie cenią.
Naturalny wygląd, widoczny od razu efekt, brak rekonwalescencji, bezpieczeństwo i trwałość preparatu to najważniejsze cechy produktów @juvederm_pl.
To od razu tez odpowiedź na pytanie – dlaczego te produkty są droższe niż inne dostępne na rynku. Właśnie dlatego! Inwestując w siebie warto sięgnąć po to co najlepsze, zwłaszcza, że nie trzeba będzie ponawiać zabiegów nawet przez kilka lat.
Na efekty zabiegów trzeba będzie chwilkę poczekać, za około dwa tygodnie ocenimy efekt działania toksyny botulinowej oraz wybudowanie wypełniaczy w tkankę.
Oczywiście podzielimy się z Wami rezultatami 😍.
Zostańcie z nami bo to nie koniec metamorfoz!!! Kolejne laureatki będziemy sukcesywnie zapraszać na zabiegi więc nie traćcie nadziei, sprawdzajcie skrzynkę mailową i śledźcie nasz profil!
Jesteśmy w kontakcie! 🖐

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWY PROJEKT KLINICZNY!

NOWY PROJEKT KLINICZNY!

Bezpłatne projekty kliniczne dla pacjentów ze spastyczną ręką po udarze mózgu lub urazie czaszkowo-mózgowym. Zapytaj w rejestracji o możliwość leczenia ...
Czytaj Dalej
PREMIERA NOWEJ TOKSYNY

PREMIERA NOWEJ TOKSYNY

Nie mogło nas zabraknąć na premierze nowego neuromodulatora – pierwszej płynnej toksyny botulinowej Alluzience To przełom w technologii produkcji tego ...
Czytaj Dalej
DLA WSZYSTKICH FANÓW LASEROTERAPII

DLA WSZYSTKICH FANÓW LASEROTERAPII

Uwaga! Fani laserów i nie tylko Nadchodzi sezon i trzeba się na niego przygotować Nasza specjalistka laseroterapii – dr Hiacynta ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski