fbpx

lek. Łukasz Mądry, urolog

lek. Łukasz Mądry

Jest specjalistą urologiem. Posiada europejską specjalizację z urologii i tytuł Fellowship of European Board of Urology /FEBU/. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu stażu podyplomowego pracował na oddziale Chirurgii Ogólnej w Raciborzu, gdzie szkolił się w sztuce zabiegowej.

W międzyczasie ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu: USG jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej, TRUS oraz biopsji stercza, diagnostyki i leczenia zaburzeń mikcji u kobiet i u mężczyzn oraz technik laparoskopowych w urologii. Od 2010 roku dr Łukasz Mądry jest starszym asystentem w Oddziale Urologii Gliwickiego Centrum Medycznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich schorzeń nerek, pęcherza moczowego i prostaty, natomiast jego najważniejszym obszarem zainteresowań klinicznych i działalności medycznej jest problem nietrzymania moczu. Dr Łukasz Mądry ma uprawnienia i bogate doświadczenia w wykonywaniu badań urodynamicznych – kluczowych w przypadku nietrzymania moczu, których wyniki decydują o wyborze odpowiedniej terapii. Stosuje nowoczesne metody leczenia, zgodnie z aktualnymi wytycznymi i rekomendacjami.

Dr Łukasz Mądry mając świadomość, iż wizyta u urologia dotyczy intymnych sfer życia zarówno kobiet jak i mężczyzn, dokłada wszelkich starań aby wizyta przebiegała w miłej i dyskretnej atmosferze. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Gwarancją najwyższego poziomu leczenia jest doświadczenie i wiedza stale poszerzana o najnowsze doniesienia w dziedzinie urologii, uroonkologii i uroginekologii. Dr Łukasz Mądry aktywnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach, kursach i warsztatach naukowo-szkoleniowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Doceniony za swoją pracę i uhonorowany Laurem Pacjenta w 2015/16r.

Dr Łukasza Mądrego cechuje pasja, którą oprócz urologii jest także ratownictwo medyczne. Biorąc udział w zawodach ratowników medycznych zdobywał liczne nagrody zarówno na arenie lokalnej jak i ogólnopolskiej. Od 2010r. nieprzerwanie na każdych Zimowych Mistrzostwach Polski jest sędzią i autorem zadań.

Do dr Łukasza Mądrego możesz zgłosić się w przypadku:

  • problemów z prostatą: łagodny rozrost prostaty, zapalenia, nowotwory
  • chorób cewki moczowej i prącia: stulejki, zwężenia cewki, zaburzenia erekcji
  • chorób jąder: nowotworów, wodniaków, torbieli
  • chorób pęcherza moczowego: nowotworów, kamicy
  • nietrzymania moczu: wysiłkowego i neurogennego
WRÓĆ DO LISTY PORADNI
Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski