Leczenie migreny metodą Cefaly

leczenie migreny metodą cefalyLeczenie i prewencja migreny metodą Cefaly polega na użyciu urządzenia będącego Zewnętrznym Stymulatorem Nerwu Trójdzielnego.

Leczenie i prewencja migreny

Cefaly oferuje najlepszy wskaźnik skuteczności do bezpieczeństwa w porównaniu do dostępnych na rynku doustnych leków przeciwmigrenowych. Jest leczeniem z wyboru dla pacjentów cierpiących z powodu częstych ataków migreny.

Cefaly pozwala znacząco zmniejszyć ilość zużywanych leków, a także zdecydowanie poprawić jakość życia pacjentów cierpiących z powodu przewlekłej migreny. To rozwiązanie dla większości pacjentów z migreną. Posiada certyfikat dla urządzeń medycznych CE oraz spełnia standardy ISO dla urządzeń medycznych.

W przeprowadzonych badaniach klinicznych, 81% pacjentów stosujących się do zaleceń stosowania wykazywało znaczącą redukcję ataków migreny i było usatysfakcjonowanych z leczenia Cefaly. Zanotowano także ponad 75% redukcję zużycia leków przeciwmigrenowych u tych pacjentów.

Cefaly daje najlepszy wskaźnik skuteczności do bezpieczeństwa w porównaniu do wszystkich stosowanych aktualnie doustnych leków przeciwmigrenowych i stanowi aktualnie leczenie z wyboru dla pacjentów mających bardzo częste ataki migreny.

Na dzień dzisiejszy Cefaly jest najbezpieczniejszym sposobem leczenia migreny. Nie wystąpiły żadne ciężkie działania niepożądane w trakcie prowadzonych badań klinicznych. Nie zanotowano również żadnych incydentów lub znaczących działań niepożądanych ani w żadnym badaniu klinicznych ani u tysięcy pacjentów, którzy używają lub używali Cefaly w ciągu ostatnich lat.

W Instytucie Zdrowia dr Boczarska-Jedynak w Oświęcimiu możesz wypróbować tą metodę leczenia migreny.

Urządzenie posiada trzy programy:

  • Leczniczy – służący do leczenia ataków migreny, klasterowego bólu głowy i napięciowego bólu głowy. Stosowany w trakcie ataku bólu.
  • Profilaktyczny – służący do zapobiegania bólom głowy, stosowany, gdy ból głowy nie występuje
  • Relaksacyjny – zapewnia odprężenie i ulgę w stanach stresu i niepokoju.

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INSTYTUT ZDROWIA dr Boczarska-Jedynak mieści się przy ulicy Gen. Dąbrowskiego 4 w centrum Oświęcimia w pobliżu Rynku Głównego i mostu Piastowskiego. Od dworca PKP dzieli nas odległość 2km, od dworca autobusowego 2,5km zaś od najbliższego lotniska – Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice około 60km. Dogodne położenie Instytutu zapewnia dobry dojazd z takich miast jak: Bieruń, Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Andrychów, Wadowice, Zator, Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Libiąż, Chełmek.

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski