KARBOKSYTERAPIA OKOLICY OKA

Karboksyterapia okolicy oka to jeden z tych zabiegów, który owiany jest nutką tajemnicy. Nikt nie wie po co on właściwie jest i jak taki zabieg wygląda.
A zatem obejrzyjcie te krótkie filmiki z zabiegów, które wykonujemy w ramach metamorfoz tym dziewczynom, które zmagają się z cieniami pod oczami.
Karboksyterapia jest jedną z lepszych metod walki z zasinieniami, cieniami, podkrążonymi oczami.
Wprowadzany pod skórę dwutlenek węgla, powoduje kontrolowane niedotlenienie tkanki, co wzmaga przepływ krwi w naczyniach ten okolicy, a zatem zwiększa utlenowanie i odżywienie tkanki. Skóra się rozjaśnia i wzmacnia.
W naszej klinice zabieg wykonuje pielęgniarka (fantastyczna Izabelka lub Kasia) pod kontrolą lekarza medycyny estetycznej.
Zabieg wykonujemy na nowoczesnym urządzeniu Reology 2, precyzyjnie dawkującym ilość gazu i podgrzewającym go co gwarantuje bezpieczeństwo i redukuje nieprzyjemne dolegliwości, doświadczane kiedyś przy wykonywaniu karboksyterapii na starszych urządzeniach.
Jak widzicie igła do karboksyterapii oka jest super cienka i krótka (ma 4 mm długości) a wprowadzana jest tak naprawdę jedynie jej końcówka.
Gaz wprowadzany jest pod powiekę górną, dolną, a także w dolinę łez.
Zabieg nie jest bolesny, a dziewczyny relacjonują zwykle, że jest to „dziwne uczucie” i wrażenie obrzęku oka, który mija po paru minutach.
Zabieg trwa kilka minut. Panie wpadają do nas na karboksyterapię przed pracą, albo w przerwie. Jest to więc z jeden z tzw. zabiegów lunchowych.
Po zabiegu nie ma śladu, siniaków ani wybroczyn brak.
Karboksyterapia wymaga cierpliwości, albowiem efekt widoczny jest po serii, śr.10 zabiegów.
Jeśli chcesz sprawdzić czy karboksyterapia jest dla Ciebie – możesz umówić się na jeden zabieg, nie wykupując od razu serii. Oczywiście przy zakupie serii zabiegowych udzielamy rabatów.
instytutboczarska.pl
Oświęcim, Dąbrowskiego 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOROBY PARKINSONA

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOROBY PARKINSONA

Dziś Światowy Dzień Choroby Parkinsona W tej chorobie udowodnioną metodą zapobiegania, łagodzenia objawów i zmniejszania zapotrzebowania na leki jest aktywność ...
Czytaj Dalej
STYMULATORY MÓZGU

STYMULATORY MÓZGU

Stymulatory mózgu w chorobie Parkinsona to efektywna i rekomendowana metoda łagodzenia objawów. Od ponad 20 lat służą naszym pacjentom i ...
Czytaj Dalej
ŚWIATOWY DZIEŃ CHOROBY PARKINSONA

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOROBY PARKINSONA

Światowy Dzień Choroby Parkinsona obchodzimy 11 kwietnia - w dniu urodzin Jamesa Parkinsona, który pierwszy opisał objawy tej choroby. James ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski