KARBOKSYTERAPIA OKOLICY OKA

Karboksyterapia okolicy oka to jeden z tych zabiegów, który owiany jest nutką tajemnicy. Nikt nie wie po co on właściwie jest i jak taki zabieg wygląda.
A zatem obejrzyjcie te krótkie filmiki z zabiegów, które wykonujemy w ramach metamorfoz tym dziewczynom, które zmagają się z cieniami pod oczami.
Karboksyterapia jest jedną z lepszych metod walki z zasinieniami, cieniami, podkrążonymi oczami.
Wprowadzany pod skórę dwutlenek węgla, powoduje kontrolowane niedotlenienie tkanki, co wzmaga przepływ krwi w naczyniach ten okolicy, a zatem zwiększa utlenowanie i odżywienie tkanki. Skóra się rozjaśnia i wzmacnia.
W naszej klinice zabieg wykonuje pielęgniarka (fantastyczna Izabelka lub Kasia) pod kontrolą lekarza medycyny estetycznej.
Zabieg wykonujemy na nowoczesnym urządzeniu Reology 2, precyzyjnie dawkującym ilość gazu i podgrzewającym go co gwarantuje bezpieczeństwo i redukuje nieprzyjemne dolegliwości, doświadczane kiedyś przy wykonywaniu karboksyterapii na starszych urządzeniach.
Jak widzicie igła do karboksyterapii oka jest super cienka i krótka (ma 4 mm długości) a wprowadzana jest tak naprawdę jedynie jej końcówka.
Gaz wprowadzany jest pod powiekę górną, dolną, a także w dolinę łez.
Zabieg nie jest bolesny, a dziewczyny relacjonują zwykle, że jest to „dziwne uczucie” i wrażenie obrzęku oka, który mija po paru minutach.
Zabieg trwa kilka minut. Panie wpadają do nas na karboksyterapię przed pracą, albo w przerwie. Jest to więc z jeden z tzw. zabiegów lunchowych.
Po zabiegu nie ma śladu, siniaków ani wybroczyn brak.
Karboksyterapia wymaga cierpliwości, albowiem efekt widoczny jest po serii, śr.10 zabiegów.
Jeśli chcesz sprawdzić czy karboksyterapia jest dla Ciebie – możesz umówić się na jeden zabieg, nie wykupując od razu serii. Oczywiście przy zakupie serii zabiegowych udzielamy rabatów.
instytutboczarska.pl
Oświęcim, Dąbrowskiego 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLEJNE NOWOŚCI

KOLEJNE NOWOŚCI

Kolejna nowość w naszej klinice – Juvelook Czym jest produkt Juvelook? Juvelook to jeden z najbardziej efektywnych stymulatorów produkcji kolagenu ...
Czytaj Dalej
NOWE PRODUKTY

NOWE PRODUKTY

W Nowym Roku przygotowaliśmy dla Was kilka nowości zabiegowych 😍. Zaczynamy od nowego stymulatora tkankowego – preparatu Lenisna 🔥 Czym ...
Czytaj Dalej
NOWY ROK

NOWY ROK

Życzymy Wam wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku! Niech spełniają się Wasze marzenia! Widzimy się już w poniedziałek - do ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski