KARBOKSYTERAPIA OKOLICY OKA

Karboksyterapia okolicy oka to jeden z tych zabiegów, który owiany jest nutką tajemnicy. Nikt nie wie po co on właściwie jest i jak taki zabieg wygląda.
A zatem obejrzyjcie te krótkie filmiki z zabiegów, które wykonujemy w ramach metamorfoz tym dziewczynom, które zmagają się z cieniami pod oczami.
Karboksyterapia jest jedną z lepszych metod walki z zasinieniami, cieniami, podkrążonymi oczami.
Wprowadzany pod skórę dwutlenek węgla, powoduje kontrolowane niedotlenienie tkanki, co wzmaga przepływ krwi w naczyniach ten okolicy, a zatem zwiększa utlenowanie i odżywienie tkanki. Skóra się rozjaśnia i wzmacnia.
W naszej klinice zabieg wykonuje pielęgniarka (fantastyczna Izabelka lub Kasia) pod kontrolą lekarza medycyny estetycznej.
Zabieg wykonujemy na nowoczesnym urządzeniu Reology 2, precyzyjnie dawkującym ilość gazu i podgrzewającym go co gwarantuje bezpieczeństwo i redukuje nieprzyjemne dolegliwości, doświadczane kiedyś przy wykonywaniu karboksyterapii na starszych urządzeniach.
Jak widzicie igła do karboksyterapii oka jest super cienka i krótka (ma 4 mm długości) a wprowadzana jest tak naprawdę jedynie jej końcówka.
Gaz wprowadzany jest pod powiekę górną, dolną, a także w dolinę łez.
Zabieg nie jest bolesny, a dziewczyny relacjonują zwykle, że jest to „dziwne uczucie” i wrażenie obrzęku oka, który mija po paru minutach.
Zabieg trwa kilka minut. Panie wpadają do nas na karboksyterapię przed pracą, albo w przerwie. Jest to więc z jeden z tzw. zabiegów lunchowych.
Po zabiegu nie ma śladu, siniaków ani wybroczyn brak.
Karboksyterapia wymaga cierpliwości, albowiem efekt widoczny jest po serii, śr.10 zabiegów.
Jeśli chcesz sprawdzić czy karboksyterapia jest dla Ciebie – możesz umówić się na jeden zabieg, nie wykupując od razu serii. Oczywiście przy zakupie serii zabiegowych udzielamy rabatów.
instytutboczarska.pl
Oświęcim, Dąbrowskiego 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWY PROJEKT KLINICZNY!

NOWY PROJEKT KLINICZNY!

Bezpłatne projekty kliniczne dla pacjentów ze spastyczną ręką po udarze mózgu lub urazie czaszkowo-mózgowym. Zapytaj w rejestracji o możliwość leczenia ...
Czytaj Dalej
PREMIERA NOWEJ TOKSYNY

PREMIERA NOWEJ TOKSYNY

Nie mogło nas zabraknąć na premierze nowego neuromodulatora – pierwszej płynnej toksyny botulinowej Alluzience To przełom w technologii produkcji tego ...
Czytaj Dalej
DLA WSZYSTKICH FANÓW LASEROTERAPII

DLA WSZYSTKICH FANÓW LASEROTERAPII

Uwaga! Fani laserów i nie tylko Nadchodzi sezon i trzeba się na niego przygotować Nasza specjalistka laseroterapii – dr Hiacynta ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski