HYDROPEPTIDE – NOWOŚĆ W NASZEJ KLINICE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już od jutra w naszej Klinice w sprzedaży dostępne będą innowacyjne produkty HydroPeptide 😍!
Długo szukaliśmy takiej marki, która zaspokoi wszystkie potrzeby naszych pacjentów oraz spełni wysokie wymagania co do jakości i skuteczności każdego produktu, który wprowadzamy w nasze progi.
Bez wątpienia, marka HydroPeptide @hydropeptide stworzona przez lekarzy, działająca na rynku amerykańskim już od kilkunastu lat, spełnia nasze oczekiwania i z radością będziemy dzielić się z Wami wszystkimi informacjami na jej temat. A przede wszystkim na temat unikatowych produktów przeznaczonych do różnych rodzajów skóry, w tym problematycznej, co dla nas ekstremalnie ważne.
Komponując formuły kosmeceutyków twórcy HydroPeptide kierują się przełomowymi regułami z zakresu epigenetyki. Zasady te opierają się na modulacji ekspresji genów pod wpływem czynników zewnętrznych m.in. składników aktywnych kosmeceutyków.
To właśnie w tym tkwi sekret marki HydroPeptide!
Geny w dużym stopniu determinują nasz wygląd i mają znaczący udział w procesach starzenia się skóry. Jednak poprzez wpływ na ekspresję genów (czyli ich odczytywanie i tworzenie na tej podstawie białek) możemy realnie oddziaływać na wygląd naszej skóry. Peptydy zawarte w kosmeceutykach HydroPeptide wysyłają komórkom precyzyjny sygnał inicjujący ich prawidłowe, ukierunkowane działanie.
Przy sporządzaniu formuł preparatów marki HydroPeptide brali udział genetycy. Wzbogacając je o starannie wyselekcjonowane peptydy stworzyli skuteczne kosmeceutyki, które pozwalają realnie wpływać na ekspresję genów.
My jesteśmy nimi zachwyceni i mamy nadzieję, że i Wy pokochacie markę HydroPeptide!
Więcej o marce i produktach przeczytacie na stronie:
Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REDUKCJA ZMARSZCZEK WOKÓŁ OKA

REDUKCJA ZMARSZCZEK WOKÓŁ OKA

Okolica oka po rewitalizacji kwasem hialuronowym MaiLi Precise To delikatny, ale trwały #kwashialuronowy dający naturalny efekt redukcji zmarszczek wokół oka ...
Czytaj Dalej
TOKSYNA BOTULINOWA- LEK ORYGINALNY

TOKSYNA BOTULINOWA- LEK ORYGINALNY

Botoks to popularna nazwa zabiegu usuwania zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej. Nie zawsze zabieg botoksu oznacza zastosowanie konkretnie preparatu ...
Czytaj Dalej
USTA Z  MaiLi

USTA Z MaiLi

Usta z MaiLi MaiLi Define to świetnie modelujący i wypełniający kwas hialuronowy nie dający zbyt dużego obrzęku tuż po zabiegu ...
Czytaj Dalej

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski