ELECTRI

Bursztynowa regeneracja skóry ELECTRI !

Zabieg biorewitalizacji skóry ELECTRI już zrobił furorę i stał się hitem medycyny estetycznej!

Ekspresowa mezoterapia ELECTRI mocno nawilża, ma silne działanie biorewitalizujące – rozjaśnia skórę, dotlenia ją, hamuje stres oksydacyjny, zapobiega tworzeniu się przebarwień oraz uspokaja rumień.

Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego z bursztynianem sodu ELECTRI działa jednocześnie na wiele problemów starzejącej się skóry.

Ekspresowa mezoterapia ELECTRI działa błyskawicznie. To jeden z tych zabiegów, który bardzo szybko rewitalizuje skórę, co sprawdza się, gdy prowadzimy intensywny tryb życia i nie możemy sobie pozwolić na kilka zabiegów. Wystarczy jeden zabieg, by osiągnąć efekt, bez długotrwałych serii czy rekonwalescencji!

Skuteczność błyskawicznej mezoterapii ELECTRI wynika z dużej zawartości bursztynianu sodu. Kwas bursztynowy poprawia oddychanie wewnątrzkomórkowe, stymuluje komórki skóry do wzrostu, poprawia ich dotlenienie i odżywienie. W efekcie skóra szybciej się regeneruje i odmładza.

Unikatowe w przypadku zabiegu mezoterapii ELECTRI jest to, że efekty widać od razu po zabiegu! Skóra jest elastyczna, sprężysta i pełna blasku. ELECTRI jest szczególnie polecamy dla osób ze skórą rumieniową, ponieważ zabieg niemal natychmiast wycisza rumień. Cera już w dniu zabiegu przestaje być reaktywna, a gra naczyniowa wyraźnie się uspokaja.

Zabieg mezoterapii ELECTRI jest też idealny dla tych osób, które mają tendencję do tworzenia przebarwień. Jest też doskonałym przygotowaniem skóry do sezonu wiosenno-letniego. Bursztynian sodu zabezpiecza ją przed tworzeniem się plam posłonecznych, ponieważ uspokaja nadaktywność komórek barwnikowych (melanocytów).

Bursztynian sodu zawarty w preparacie ELECTRI jest bardzo silnym antyoksydantem – regeneruje skórę, która jest w stresie oksydacyjnym, czyli zbyt szybko starzeje się z powodu ataku wolnych rodników. Szczególnie zalecana jest dla osób z objawami fotostarzenia po nadmiernym opalaniu, korzystaniu z solarium.

Mezoterapia biorewitalizująca ELECTRI to połączenie 0,55% kwasu hialuronowego z 1,6% bursztynianem sodu. Ten drugi składnik jest czynnikiem aktywnym, kwas hialuronowy wzmaga jego działanie ponieważ nawadnia skórę i stwarza odpowiednie środowisko do aktywności fibroblastów. Kwas hialuronowy jak w tradycyjnej mezoterapii nawilża skórę, wygładza zmarszczki odwodnieniowe i delikatnie wypełnia skórę.

Kwas bursztynowy wpływa ochronnie na DNA komórek skóry, zapobiegając niekorzystnym mutacjom, poprawia także metabolizm komórkowy, a więc ma działanie zarówno profilaktyczne jak i naprawcze.

Mezoterapia ELECTRI sprawdza się nie tylko w zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Rozjaśnia i wygładza dekolt oraz kompleksowo odmładza dłonie! Może być podawany za pomocą igły lub kaniuli, a działanie przeciwzapalne bursztynianu hamuje skłonność do tworzenia siniaczków i zaczerwienień w miejscach iniekcji.

Wskazania do zabiegu ELECTRI:

- odwodnienie skóry

- zaburzenia mikrokrążenia w skórze

- rumień napadowy i utrwalony

- utrata blasku, szary koloryt, cienie pod oczami

- pierwsze objawy utraty napięcia i elastyczności skóry

- przebarwienia

-drobne zmarszczki

- skłonność do obrzęków wokół oczu

Efekty zabiegu ELECTRI:

- nawilżenie skóry

- regulacja mikrokrążenia w skórze

- wyciszenie rumienia i wyrównanie kolorytu skóry

- ujędrnianie i napięcie skóry

- ochrona przed przebarwieniami

- likwidacja drobnych zmarszczek

- redukcja obrzęków i cieni pod oczami

 

 

 

 

 

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski