Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

Depilacja paskowa jest klasyczną metodą likwidacji zbędnego owłosienia. Technikę tą stosujemy do depilacji ciała a w szczególności nóg, rąk, pleców i torsu. Paskowa depilacja charakteryzuje się sprawnym i dokładnym wykonaniem. Marka Depileve na której pracujemy, charakteryzuje się najwyższą jakością i  wydajnością. Ponadto optymalna lepkość wosków sprawia, że podrażnienie po depilacji jest niewielkie, a depilacja jest przyjemnością. Woski stworzone są z wyselekcjonowanej mieszanki żywic syntetycznych i naturalnych, skutecznie usuwają owłosienie, bez ryzyka zerwania naskórka nie pozostawiając resztek wosku na skórze.

Zabieg cieszy się powodzeniem u kobiet jak i również u mężczyzn.

Ogromną zaletą depilacji woskiem jest 3-4 tygodniowa przerwa między zabiegami. Podczas tego czasu możemy cieszyć się gładką skórą. Poza tym, regularnie wykonywana depilacja woskiem osłabia włoski, które z czasem stają się cieńsze. Możemy depilować każdą okolicę ciała -nogi, okolice bikini, ręce, tors i plecy.

Przeciwskazania:

  • alergia na wosk,
  • zbyt krótkie włosy,
  • żylaki,
  • skóra bezpośrednio po ekspozycji na słońce lub promienie UV,
  • zapalenie żył.

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej pracy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski