Barbara Szynol-Woźniak, dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

dr Barbara Szynol-WoźniakDr Barbara Szynol-Woźniak

Dr Barbara Szynol-Woźniak jest specjalistą dermatologiem, wenerologiem, lekarzem medycyny estetycznej.
Ukończyła Wydział Lekarski w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Bezpośrednio po stażu podyplomowym rozpoczęła pracę w oddziale dermatologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Rybniku. Już w trakcie szkolenia specjalizacyjnego poszerzała swoją wiedzę i umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Od 2005 do 2018 roku była związana z gabinetami medycyny estetycznej Juwena.

W swojej codziennej pracy od ponad 20 lat zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry oraz wykonuję szeroko pojęte zabiegi dermatologii i medycyny estetycznej. Wykonała blisko 2000 zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej, ponad 3000 zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, ponad 3500 zabiegów mezoterapii oraz blisko 4200 zabiegów laserowych. Posiada również doświadczenie w zabiegach z zastosowaniem kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia czy nici liftingujących.

Dr Barbara Szynol-Wożniak stale uczestniczy w konferencjach naukowych w kraju i zagranicą. Ukończyła kilkadziesiąt kursów i warsztatów naukowo-szkoleniowych. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce, w 2011 ukończyła specjalistyczny kurs uzyskując certyfikat: „Certificate Masters in Anti Aging and Aesthetic Medicine”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Międzynarodowego Stowarzyszenia World Society of Interdysciplinary Aesthetic and Anti-Aging Medicine.

Dr Barbara Szynol – Woźniak jest lekarzem z sercem i powołaniem, ogromnie lubianym przez pacjentów. Każdą osobę traktuje indywidualnie dostosowując terapię do potrzeb i oczekiwań, kierując się utrzymaniem naturalnego piękna i przede wszystkim zdrowego, naturalnego wyglądu. Swoimi pacjentami opiekuje się najlepiej jak potrafi. Zawsze podkreśla, że jako lekarze powinniśmy otoczyć naszych pacjentów taką opieką, jaką sami chcielibyśmy być otoczeni.

Dr Barbara Szynol – Woźniak udziela konsultacji i wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej:

 • likwidacja zmarszczek mimicznych (zmarszczki poziome czoła, lwia zmarszczka i kurze łapki) toksyną botulinową
 • likwidacja bruzd nosowo-wargowych oraz poprawa kształtu twarzy -wolumetria kwasem hialuronowym
 • wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym
 • nici liftingujące
 • wzmacnianie włosów i zapobieganie ich wypadaniu, stymulacja odrostu włosów – mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym (Regeneris)
 • nawilżenie, ujędrnienie i rewitalizacja skóry – mezoterapia skóry twarzy, szyi i dłoni
 • leczenie nadpotliwości toksyną botulinową (pachy, dłonie, stopy i inne okolice)
 • redukcja podwójnego podbródka
 • karboksyterapia (Reology)- redukcja cellulitu, rozstępów, wyszczuplanie, ujędrnianie skóry, likwidacja cieni pod oczami, wzmacnianie włosów
 • fala uderzeniowa (Masterpuls) – redukcja cellulitu, wyszczuplanie, ujędrnianie
 • endermologia (LPG Alliance) – redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry, likwidacja obrzęków
 • zaawansowane zabiegi laserowe (Alma Harmony XL PRO) – m.in. redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, przebarwień, zmian naczyniowych
 • lifting skóry, leczenie trądziku, łuszczycy, zamykanie naczyń, depilacja laserowa
WRÓĆ DO LISTY PORADNI
Call Now Button+48 794 070 701
EnglishDeutschPolski