Kopiowanie niemożliwe

Tomasz Respondek, fizjoterapeuta

Tomasz Respondek, fizjoterapeuta

mgr Tomasz Respondek jest absolwentem wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorych w oparciu o metodę Cyriaxa, metodę FDM, Mulligana, koncepcje Kinetic Control, PNF, terapię wg Lewita, pinopresurę, suche igłowanie oraz dokładną analizę funkcjonalną tkanek miękkich. Pozwala mu to na bardzo precyzyjne określenie rodzaju zaburzeń i dysfunkcji.Terapię uzupełnia zabiegami z zakresu elektroterapii. Pracuje z pacjentem indywidualnie, co umożliwia wybór metody rehabilitacji i płynne jej dostosowanie do aktualnego stanu zdrowia chorego. Mgr Tomasz Respondek jest doskonałym nauczycielem i mentorem dla swoich podopiecznych. Wskazuje im drogę do zdrowia instruując każdego pacjenta o profilaktyce i ćwiczeniach, jakie powinien wykonywać w warunkach domowych, aby nie dopuścić do ponownego powrotu choroby.

Mgr Tomasz Respondek ma niezaspokojony głód wiedzy i nowych terapii. Nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Jest certyfikowanym terapeutą Metody Bobath dla dorosłych, dzięki której może skutecznie pomagać pacjentom neurologicznym – chorym po udarze mózgu, ze stwardnieniem rozsianym, po urazach czaszkowo mózgowym i z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Mgr Tomasz Respondek ma w sobie pokłady cierpliwości i życzliwości dla chorych. Na jego twarzy zawsze gości uśmiech, który udziela się wszystkim dokoła. Jego praca to jego pasja, a zadowolenie pacjenta jest dla niego największą nagrodą.

Umów się na wizytę!
EnglishDeutschPolski