Kopiowanie niemożliwe

REGENERIS

Młodość mamy we krwii.

Terapie osoczem bogatopłytkowym z powodzeniem od ponad 15 lat stosuje się w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii i stomatologii. W medycynie estetycznej Regeneris stosowany jest od 2003 roku.

Preparat zawiera komórki i czynniki wzrostu pozyskane z własnej krwii, dzięki którym tworzy się indywidualny "eliksir młodości". Jest to procedura bezpieczna i szybka. Z pobranej od Pacjenta krwii uzyskuje się osocze zawierające płytki krwii, które odpowiednio stymuluje się do produkcji czynników wzrostu.

Terapia Regeneris, dzięki opatentowanej formule, jako jedyna na rynku pobudza komórki do produkcji kolagenu typu III, charakterystycznego dla bardzo młodej skóry.

Kolagen zwłóknieniowy typi I, znajdujący się m.in. w bliznach, odpowiedzialny jest za procesy odbudowy. Kolagen siateczkowy typu III odpowiedzialny jest za miękkość i jędrność skóry. Wykładnikiem młodości skóry jest ilościowy stosunek kolagenu typu I - zwłóknieniowego do kolagenu typu III - siateczkowego. Im więcej form siateczkowych, tym wiek biologiczny niższy.

Dla kogo? Dla Pacjentów, którzy cenią sobie naturalne produkty lub są uczuleni na pozostałe dostępne preparaty. Dla każdej skóry potrzebującej odnowy.

Dzięki swoim właściwościom Regeneris przywraca skórze:

  • młodość i witalność
  • poprawia gęstość i napięcie
  • odżywia i regeneruje
  • poprawia fakturę i koloryt

 

Umów się na wizytę!
EnglishDeutschPolski