Kopiowanie niemożliwe

MIKROPIGMENTACJA MEDYCZNA PO REKONSTRUKCJI PIERSI

Mikropigmentacja medyczna

to między innymi rekonstrukcja brodawki piersiowej po zabiegu mastektomii, maskowanie łysienia plackowatego, blizn jak również bielactwa. Pigmentacja medyczna, to sztuka polegająca na naśladowaniu natury w taki sposób, by oko jej nie dostrzegało. W ten sposób zapewniamy naszym klientom nową jakość życia.

Rekonstrukcję brodawki piersiowej po mastektomii wykonuje się na zrekonstruowanej piersi bez brodawki. Pozwala również na wyrównanie  kształtu i koloru zrekonstruowanej chirurgicznie brodawki piersiowej, która często po zabiegu nie ma idealnego kształtu oraz wyrównanie różnic w brodawkach miedzy obiema piersiami. Zabieg wykonuje się w technice 3D i polega na użyciu kilku odcieni koloru, tak by uzyskać wizualną wypukłość brodawki piersiowej.

Skin needling oraz Mikropigmentacja to również terapia stosowa po rekonstrukcji piersi, które często są pokryte licznymi bliznami. Technika Skin needling polega na mikronakłuwaniu blizny w sposób, który pozwala ,,rozbić" jej twarda strukturę. Dzięki temu pobudza się regenerację włókien kolagenowych w skórze co pozwala na wygładzenie blizny, wyrównanie jej struktury i rozluźnienie (zmniejszenie efektu ,,ciągnięcia" blizny).

Kolejnym etapem jest technika  mikropigmentacji gdzie dzięki odpowiednio dobranym pigmentom uzyskujemy efekt kamuflażu blizn, tak by stały się niewidoczne.

 

 

Umów się na wizytę!
EnglishDeutschPolski