Kopiowanie niemożliwe

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to sztuka podkreślenia naturalnego i subtelnego efektu, który zaakcentuje i wydobędzie z twarzy to, co najpiękniejsze.

Makijaż taki wykonuje się by jak najwierniej odtworzyć naturę. Pozwala też udoskonalić niedoskonałości, które nam przeszkadzają. Powinien być na tyle delikatny, by twarz wyglądała promiennie i wyraziście ale tak by nie przykuwał nadmiernie uwagi.

Makijaż permanentny to sztuka podkreślenia naturalnego i subtelnego efektu, który zaakcentuje i wydobędzie z twarzy to, co najpiękniejsze. Makijaż taki wykonuje się by jak najwierniej odtworzyć naturę. Pozwala też udoskonalić niedoskonałości, które nam przeszkadzają. Powinien być na tyle delikatny, by twarz wyglądała promiennie i wyraziście ale tak by nie przykuwał nadmiernie uwagi.

Makijaż permanentny ust pomoże przywrócić kontur i koloryt osobom, które ja utraciły z rożnych powodów (również po opryszczce, urazach, wypadkach czy rozszczepach). Dzięki niemu możemy odbudować brwi i nadać im naturalny kształt a kontur oka zostanie zaakcentowany, poprzez optyczne wzmocnienie linii rzęs.

Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentu w 3 warstwę naskórka. Makijaż permanentny utrzymuje się w skórze od 2 do 2,5 roku (w zależności od rodzaju skory). Zaleca się co 12 -18 miesięcy odświeżyć makijaż, by utrzymać jego naturalność i estetykę.

 

Umów się na wizytę!
EnglishDeutschPolski