Kopiowanie niemożliwe

BLIZNY

Blizny możemy podzielić na kilka aspektów:

odstęp czasu od momentu ich powstania, wygląd oraz przyczyny powstania blizny –  wypadki, operacje, oparzenia, rozstępy, ale też na przykład zmiany trądzikowe. Choć przyczyny powstania blizn są różne, to wszystkie blizny łączy jedno – są to nieprawidłowo zagojone uszkodzenia, które obserwujemy jako zmiany w strukturze (czasem również kolorze) skóry.

Zabiegi to najskuteczniejszy i najefektywniejszy sposób na blizny. Ich działanie można wzmocnić poprzez stosowanie takich kosmetyków, ale tylko podczas zabiegów jesteśmy w stanie doprowadzić do głębokiej przebudowy struktur skóry.

W ramach zabiegów laserowych można zastosować z Harmony XL PRO iPixel. W tym wypadku emituje się kilkadziesiąt mikrowiązek, które dokonują termicznych mikrouszkodzeń skóry. To zaś powoduje jej odbudowę poprzez pobudzenie produkcji włókien kolagenu i elastyny.

W terapii blizn wspomagająco można wykonywać zabiegi Dermapen. Polegają one na wprowadzeniu do głębszych warstw skóry specjalnego koktajlu odżywczego. W tym celu stosowana jest specjalna głowica, która dodatkowo stymuluje tkanki do regeneracji.

karboksyterapia CO2 powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. Następuje poprawa mikrokrążenia i następuje odnowa komórek. Reakcją skóry na iniekcje jest stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.

 

Umów się na wizytę!
EnglishDeutschPolski